Autosalon Safari Resort
🚗Přijďte si užít den plný zábavy a zážitků!🚗
Při příležitosti 1. ročníku Autosalonu jsme pro vás připravili jedinečnou možnost:
Testovací jízdy s nejnovějším elektromobilem Škoda Elroq
Zarezervujte si svou testovací jízdu předem! V sobotu budou jízdy probíhat od 13:00 - 15:00, v neděli pak od 11:00 - 13:00 hod.
Ať už jste milovníci rychlých sportovních aut nebo hledáte rodinný vůz, máme pro vás připravený široký výběr vozů všech kategorií, přijďte se podívat. Naši prodejci jsou připraveni vám poradit a zodpovědět vaše dotazy.
🕒 Kdy: 10. - 11. 5. 2025 od 11:00 – 18:00
📍 Kde: Safari Resort, Hluboká u Borovan
VSTUP ZDARMA!
Pořadatelem akce je Safari Resort Hluboká, CB Auto je partnerem akce.
Co vás čeká kromě testovacích jízd?
Po oba dny Autosalonu se můžete těšit na bohatý program, který vám zpříjemní chvíle mezi jízdami. CB Auto se bude prezentovat s celou škálou svých značek - obdivovat můžete vozy Volkswagen, Volkswagen užitkové, Škoda, SEAT, CUPRA, Mazda a KIA, prověřené vozy Škoda Plus a Das WeltAuto.
Budou pro vás připravené soutěže o hodnotné ceny, dále si můžete vyzkoušet 3D lukostřelbu, prohlédnout výběhy se zvířaty, a mnohé další.
Pro nejmenší účastníky je k dispozici aktivity park.
Stavte se za námi, těšíme se na vaši návštěvu......
Tým CB Auto 🚗