VW Golf Variant

Stoprocentní Golf. Žádnému jinému kombi nelze složit tak velký kompliment. Variant si jej však zaslouží. A co teprve ve své nejnovější generaci, kdy dynamickým designem, sportovními motory a množstvím asistenčních systémů prokazuje v každém detailu svůj původ. A v jednom ohledu svůj vzor dokonce předchází - v nabídce místa. 

Při pohledu zepředu nový Golf Variant vyniká svým dynamickým vzhledem, který umocňují nové bi-xenonové světlomety s LED diodami. Boční část vozu dává jasně najevo, že i když je Golf Variant rodinný vůz, nechává si své sportovní tvary. Elegantní boční linie se táhnou až k zádi vozu Golf Variant, která díky širokým zadním dveřím působí velmi hodnotným dojmem.

Interiér vozu je ve znamení komfortu. Nový Golf Variant byl navržen pro aktivní život, a proto je vše uzpůsobeno tak, aby si cestující mohli dopřát maximálního pohodlí i na dlouhých cestách.

Jeho sportovní charakter je zcela evidentní - na první pohled a na každém metru. Silné motory TDI a TSI zajistí, aby radost z jízdy trvala i při cestování na dlouhé vzdálenosti. A díky jejich ekonomickému provozu nebude hned tak něčím zkalena. Do cíle své cesty se tak dostanete s minimálním počtem zastávek a zcela bez stresu.

 

 

Varianty

Top