ŠKODA Octavia

Co za tím vlastně je? Dynamický design? Ohromný prostor? Spolehlivé asistenční systémy a bezpečnost? Výkonné motory? Anebo je to tohle všechno, a ještě mnohem víc, co dělá vůz ŠKODA Octavia tím, čím je? Octavia má zkrátka po všech stránkách co nabídnout, a tak se těší mimo řádné popularitě.

Elegance, dynamika a funkčnost se sešly na jednom místě. Každá linie, plocha i hrana tu mají své opodstatnění. A vše pak dohromady vytváří jedinečný celek, který si Vás podmaní čistotou tvarů, precizností a vyvážeností. Při své osobitosti dává Octavia zároveň zřetelně najevo svou příslušnost ke značce ŠKODA.

Prostornost vozů ŠKODA je pověstná, a Octavia není v tomto ohledu žádnou výjimkou. Právě naopak. Vůz beze zbytku naplní i velká očekávání a smělé představy. Důmyslné prostorové řešení interiéru doprovází vynikající zpracování hodnotných materiálů. Na pohled i na dotek tak působí Octavia příjemně, ať už jste právě za volantem, nebo se vezete vzadu.

Škoda Octavia je k dispozici ve třech výbavových stupních - Active, Ambition a Elegance. Již v základu poskytne Škoda Octavia svému majiteli velmi nadstandardní jízdní komfort a hlavně bezpečnost celé posádky.

Varianty

Top