MAZDA MX-5

od 4,9 l/100 km
od 139,0 g/km

Nová ultra sportovní MAZDA MX-5 má ohromující vzhled a dokonalé proporce, které jsou výsledkem evoluce designu KODO, který obzvlášť lahodí oku. Když sedíte v tomto dvousedadlovém voze a cítíte vánek, zažíváte čiré potěšení z jízdy, pro které byla MAZDA MX-5 zkonstruována.

Technologie SKYACTIV a boj o každý gram zajišťují, že tento kompaktní lehký sportovní vůz poskytuje nepopsatelný pocit z jízdy, mezi vámi a Mazdou MX-5 vzniká důvěrné pouto Jinba Ittai. To je ještě umocněno inovativním zábavně-informačním systémem a bezpečnostními prvky, které fungují jako součást vašeho vlastního těla.

Plynulé linie Mazdy MX-5 vytvářejí dojem vitality a pohybu, zatímco pevný a silný postoj je příslibem stability na vozovce. Její svalnatý postoj i legendární světlomety ve tvaru očí jí dodávají vzhled živého tvora. Elegantní proporce a hladké kontury se přelévají z exteriéru do interiéru a vytvářejí dojem kontinuity a splynutí s vozem. 

Stylový design vybavení interiéru se vyznačuje vysoce kvalitním řemeslným zpracováním, od sportovních sedadel až po intuitivní ovládací prvky v kabině řidiče. Model MX-5 má design určený pro čiré potěšení z jízdy a pocit dynamiky.

Tato čtvrtá generace legendární Mazdy MX-5 také zvítězila v soutěži nejvyššího významu, když získala ocenění 2016 World Car of the Year (Světové auto roku 2016).

 

Kontaktujte nás

Vít Bravenec

Vedoucí prodeje pobočky / Disponent / Prodejce vozů MAZDA

Kontaktní formulář

MAZDA MX-5 skladem

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor MAZDA

Top