MAZDA CX-5

od 4,1 l/100 km
od 119,0 g/km

MAZDA CX-5 přináší dokonalou kombinaci síly, výkonnosti a skvělého vzhledu. Díky svému sportovnímu exteriéru a širokým rozměrům se liší od všech ostatních SUV. 

MAZDU CX-5 každý okamžitě pozná podle její výrazné tváře a energických trojrozměrných tvarů osvětlení. Exteriér tohoto vozu je založen na designu KODO, který je inspirován mocnými a zároveň ladnými pohyby šelem, jako je gepard. Silácký a dopředu nakrčený postoj v kombinaci se sportovními a dynamickými tvary karoserie vytváří pulsující dojem, ze kterého vyzařuje energie a obratnost.

Kabina vozu v sobě kombinuje pohodlí a praktičnost a nabízí chytré úložné prostory a více místa. S Mazdou CX-5 budete mít pocit, že je vše navrženo s ohledem na vás, a budete vnímat harmonické souznění s tímto vozem.

Technologie SKYACTIV dále přináší hospodárný provoz i nekompromisní výkon, a přitom poskytuje potěšení z jízdy. Lehká a pevná karoserie CX-5 a aerodynamický podvozek umožňují přesné zatáčení a snadné ovládání na zatáčkovitých silnicích, stejně jako dobrou stabilitu při rychlé jízdě na dálnicích. 

 

Kontaktujte nás

Vít Bravenec

Vedoucí prodeje pobočky / Disponent / Prodejce vozů MAZDA

Kontaktní formulář

MAZDA CX-5 skladem

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor MAZDA

Top