MAZDA CX-3

od 3,8 l/100 km
od 89,0 g/km

Nová Mazda CX-3 je kompaktní crossover, který kombinuje jedinečný, stylový a pulsující design KODO s pohodlím a praktičností, které vyhovují vašemu životnímu stylu. Oceňovaná technologie SKYACTIV přináší nekompromisní sportovní výkon a dynamické, citlivé řízení, proto se model Mazda CX-3 perfektně hodí jak pro jízdu ve městě, tak pro cestování na venkově.

Model CX-3 klade maximální důraz na řidiče a byl navržen kolem něj s inovativními bezpečnostními funkcemi, které zajišťují, aby byla každá jízda příjemná, zábavná a bezpečná. To jsou pouze některé z důvodů, proč je Mazda CX-3 odvážně jiná a vytváří nový standard jedinečného zážitku z jízdy.

Nadčasový design KODO vozu CX-3 je patrný uvnitř i vně. Od špičkového ručního řemeslného zpracování interiéru po inovativní funkce budete cítit, že vše je ergonomicky umístěno okolo, a zažijete také pocit spojení s vozem „Jinba Ittai“.

Progresivní vnější design karoserie je vylepšen čistými, jednoduchými liniemi a konturami, které vyzařují energii.  MAZDA CX-3 vyjadřuje kombinaci výkonu a stylového šarmu, která jistě chytne za srdce.

 

Kontaktujte nás

Vít Bravenec

Vedoucí prodeje pobočky / Disponent / Prodejce vozů MAZDA

Kontaktní formulář

MAZDA CX-3 skladem

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor MAZDA

Top