Zbrusu nový model SEAT Arona

Nový SEAT Arona: moderní městský charakter


 Arona je dokonalým doplňkem modelu Ateca v rostoucí řadě SUV značky SEAT

Nový SEAT Arona je po modernizovaném modelu Leon a nové generaci modelu Ibiza třetí novinkou španělské značky v roce 2017. SEAT tak pokračuje v rozšiřování své nabídky v rámci největší produktové ofenzivy všech dob, která kromě již představeného modelu Ateca zahrnuje také budoucí velké SUV, jehož premiéra se uskuteční v roce 2018.

Nový SEAT Arona bude hrát v rodině modelů SUV roli mladšího sourozence, který však vyniká svým důvtipem, s nímž kombinuje výhody kompaktních rozměrů pro městský provoz i vlastnosti crossoveru, jež přijdou vhod při výpravách za hranice města. Model Arona je pro pracovní týden od pondělí do pátku elegantní, prostorný, praktický a komfortní, zatímco o víkendu se uplatní jako dobrodružné, robustní, sportovní a hospodárné vozidlo.

SEAT doplňuje uvedené atributy o vyspělou techniku v oblastech bezpečnosti a konektivity, která je dosud běžná jen ve vyšších segmentech trhu. Bez povšimnutí nezůstane ani bezpochyby atraktivní a osobitý design značky SEAT, který vyzařuje dynamiku sportovní DNA i sofistikovanost španělské značky. Pro náročné zákazníky jsou připraveny velmi široké možnosti individualizace.

Model Arona, vyráběný výhradně v Martorellu, v závodě s největším objemem výroby ve Španělsku, bude hrát důležitou roli v procesu upevňování postavení značky SEAT a zvyšování jejího prodeje.

Galerie

Top