Začal 11. ročník běžeckých závodů SkiTour

Rozjeď zimu na běžkách!
Značka Volkswagen Užitkové vozy je nejen hlavním partnerem Svazu lyžařů České republiky, ale také hlavním partnerem populárního seriálu běžeckých závodů pro celou rodinu SkiTour, jehož nový ročník odstartoval 5. ledna 2018 a potrvá až do 25. února 2018.

Program SkiTour 2018 je sestaven z šesti závodů včetně legendární Jizerské 50. Volkswagen Užitkové vozy přispívá jako hlavní partner k jedinečné atmosféře závodů největšího seriálu v běhu na lyžích v České republice komfortním zázemím za podpory flotily osobních a užitkových vozů Volkswagen s pohonem všech kol 4Motion.

Největší seriál v běhu na lyžích u nás se již pojedenácté postupně představí v Jizerských horách, na Šumavě, v Orlických horách, v Beskydech a Javornících a v Jeseníkách . Jedinečný závod s čelovkami Night Light Marathon zahájí běžkařskou sezónu a na konci února ji zakončí JeLyMan.

Součástí SkiTour je mimo jiné i seriál dětských závodů MINI SkiTour. Na Jizerské 50 je dětský závod velmi populární a pořadatelé věří, že tomu tak bude i na dalších závodech.

Registrovat se na 11. ročník závodů můžete ZDE.

Top