Volkswagen Užitkové vozy slaví rekordní rok 2016

Volkswagen Užitkové vozy znovu přepisuje historii svého působení na českém trhu. 


 

V roce 2016 se počet registrovaných nových vozů značky Volkswagen Užitkové vozy vyšplhal na celkových 5 242, což znamená meziroční nárůst o 4,2 %. K historicky nejvyššímu prodeji přispěla především řada T6 s modely Transporter, Multivan a California, jakož i o číslo menší Caddy. Za oběma bestsellery se ve statistikách registrací umístily modely Crafter a Amarok.

Rok 2016 byl pro značku Volkswagen Užitkové vozy nabitý významnými událostmi, které korunuje další rekordní bilance v nepřetržité řadě. Po loňském uvedení všestranného modelu Caddy Alltrack a modernizovaného pick-upu Amarok s motory V6 bude rok 2017 patřit zcela novému modelu Crafter, který se objeví u českých prodejců značky Volkswagen Užitkové vozy již v dubnu.

Volkswagen Užitkové vozy dosáhl v roce 2016 v České republice 5 242 registrací nových vozů s celkovou hmotností do 6 t, což odpovídá meziročnímu nárůstu o 4,2 %. Za rekordní zájem českých zákazníků vděčí značka Volkswagen Užitkové vozy především modelovým řadám T6 a Caddy - podle statistik SDA bylo na českém trhu v roce 2016 registrováno 2 679 nových vozů Transporter, Multivan, Caravelle a California a 1 821 vozů Caddy a Caddy Maxi.

Volkswagen Užitkové vozy v roce 2016 také rozšířil službu Das RentAuto. Originální půjčovna užitkových vozů Volkswagen nabízí na českém trhu nevšední řešení mobility v mimořádných situacích, ať se jedná o nečekané zakázky pro podnikatele, přepravu nového vybavení domu či bytu, nebo výpravu za dobrodružstvím s celou rodinou, partou přátel či sportovním týmem. Zákazníci mají na výběr komfortní, bezpečné a spolehlivé modely Caravelle, Transporter a Crafter pro nejrůznější účely u 28 prodejců značky Volkswagen Užitkové vozy po celé České republice.

 

Top