Přivítejte zcela nový model KIA Rio.

Zcela nová KIA Rio je dokonalým partnerem pro váš každodenní život ve městě, ať svým fascinujícím novým vzhledem, nebo inovativními prvky výbavy v oblastech konektivity a bezpečnosti.


Vnější design

Je vhodné hodnotit knihu podle jejího obalu? My říkáme: ano! A v ještě větší míře to platí pro zcela nový model KIA Rio. Všichni se budou na ulici otáčet za jeho celkově odvážným novým vzhledem.  

Jídzní dynamika

Člověk dostává to, co dává. Proto je důležité chovat se ohleduplně k matce přírodě. Zcela nový model KIA Rio je vybaven ekologickým motorem 1.0 T-GDI. A nyní si můžete plácnout s přírodou na pozdrav.

Vnitřní design 

Rozhodují vnitřní hodnoty. Proto je zcela nová KIA Rio taková, jaká je. Uvnitř naleznete dostatek prostoru pro sebe, přátele i rodinu. Zdaleka se však nejedná o kombi. Praktické detaily jako je kůží obšitý volant jsou jasným znamením, že řízení zde stále hraje hlavní roli. Není nutné být jen povrchní.

Konektivita 

Existují tři věci, které řidiči nenávidí. Ptát se na správný směr, změť kabelů a displej, který je tak malý, že by člověk potřeboval lupu. Proto je řidič ve zcela novém modelu KIA Rio těchto útrap zbaven. Propojené služby Kia Connected Services, vycházející ze služeb TomTom Live Services vám pomohou dojet do každého cíle bez oklik. Funkce Android Auto™ a Apple CarPlay™ vám umožní bezdrátové připojení přenosných zařízení k vozu KIA Rio, jehož sedmipalcový dotykový displej Vám bude poskytovat veškeré informace.

Vyhřívání sedadel a volantu.

Studený vůz je pěkný, pokud nemáte chladničku. V opačném případě je zkrátka nekomfortní. Zcela nová KIA Rio je proto vybavena vyhříváním sedadel a volantu. A nyní si můžete pořídit chladničku

Zadní parkovací asistent se zadní kamerou.

Couvání vám nyní bude dělat stejnou radost jako jízda vpřed, protože díky zadní kameře máte přímo na očích všechno, co se děje za vaším vozem. A samozřejmě vám pomůže zaparkovat vůz do každé mezery. Zní to jako zázrak, ale je to jen naše technika.

Asistent pro jízdu v jízdním pruhu.

Nikdo není dokonalý. A to je úplně v pořádku. Protože asistent pro jízdu v jízdním pruhu vás dokonale upozorní, že opouštíte svůj jízdní pruh. Je to dobrý pocit, mít k dispozici takovou funkci, že?

Systém autonomního nouzového brzdění AEBS.

Dokonce i ohleduplný řidič může udělat chybu – je to lidské. S novým modelem budete na chyby připraveni, protože systém autonomního nouzového brzdění AEBS vás podpoří v případě bezprostředně hrozící kolize s chodcem nebo jiným vozidlem a pomůže vám včas zabrzdit.

Top