Nejlepší Ibiza všech dob

Významný krok v modernizaci produktového portfolia společnosti SEAT.


Nový SEAT Ibiza přichází s nejmodernější technikou, výjimečnou dynamikou a pozoruhodnou nabídkou vnitřního prostoru a komfortu. Nejdůležitější model španělské značky má zcela nový design, který se vyznačuje tradičním mladistvým duchem, funkčností, sportovním charakterem a příkladným komfortem. Svěží styl přitom ztělesňuje osobitost značky SEAT, jejíž DNA je vyjádřena ještě sportovnějším designem s více hranami, které člení výrazně tvarované plochy. Výsledkem je vzrušující vzhled s vytříbenou aerodynamikou. Pátá generace modelu SEAT Ibiza bude veřejnosti představena na nadcházejícím autosalonu v Ženevě a její prodej bude zahájen v červnu 2017.

Nový SEAT Ibiza je zcela novým modelem, který byl zkonstruován s velmi ambiciózním cílem učinit dlouhý krok vpřed v oblastech bezpečnosti, designu, provozních vlastností a komfortu. Obrovského pokroku v kvalitě bylo dosaženo díky nové modulární platformě MQB A0. Nový SEAT Ibiza je prvním modelem koncernu Volkswagen, který používá tuto platformu, což dokládá významné postavení značky SEAT v rámci koncernu a nabízí bezpočet výhod.

Ibiza, představená poprvé v roce 1984, se stala ikonou značky SEAT. Je to nejdéle vyráběný a také nejprodávanější model v historii značky - dosud bylo prodáno více než 5,4 milionu vozů. Ibiza je jedním ze tří pilířů společnosti SEAT, společně s modely Leon a Ateca, na které SEAT spoléhá při budování své úspěšné budoucnosti.

Top