Modernizované modely RAPID a CITIGO

ŠKODA AUTO uvádí na domácí trh výrazně modernizované modely RAPID, RAPID SPACEBACK a CITIGO.


Inovované a designově ještě atraktivnější kompaktní vozy ŠKODA RAPID a RAPID SPACEBACK vstupují na trh s výrazně rozšířenou výbavou a s cenovým zvýhodněním. Nejmenší model značky, ŠKODA CITIGO, přichází nově mimo jiné s možností objednat multifunkční volant a se sníženými cenami paketů výbav PLUS.
 

ŠKODA RAPID a RAPID SPACEBACK
Designové změny na vozech modelové řady RAPID jsou zvláště výrazné na přídi. V předních světlometech vozů ŠKODA RAPID a ŠKODA RAPID SPACEBACK mohou nově být bi-xenonové výbojky. Výrazným poznávacím znakem modernizovaného modelu jsou nová LED světla pro denní svícení ve formě světelného pásu s integrovanou funkcí směrového světla, dodávaná v kombinaci s bi-xenonovými předními světlomety. Zatmavená krycí skla zadních světel, propůjčují zádi vozu sportovnější výraz. Pro vůz ŠKODA RAPID jsou navíc koncová světla dostupná s technologií LED. Poznávacím znamením vylepšeného vozu ŠKODA RAPID SPACEBACK je i nadále prodloužené sklo pátých dveří, standardně pro Style, SCOUTLINE a MONTE CARLO. 

ŠKODA CITIGO
Nejmenší model automobilky vstupuje do modelového roku 2018 s rozsáhlou modernizací designu exteriéru a přepracovaným interiérem. Nové tvary má kapota, maska chladiče a nárazníky, stejně jako mlhové světlomety s volitelnou Corner funkcí. Inovovaný design dostal také přístrojový panel. Nový vzhled doplňují speciálně navržená a pro výbavu Style volitelně dodávaná patnáctipalcová kola z lehkých slitin. Nejmenší vůz značky ŠKODA přesvědčí velkorysou nabídkou prostoru, skvělou přehledností, vysokou úrovní bezpečnosti a řadou Simply Clever řešení. ŠKODA CITIGO je nabízena ve výbavách Active, Ambition a Style. Navíc jsou k dispozici i varianty ŠKODA CITIGO MONTE CARLO a akční výbava Fresh. Ekologickou alternativu představuje CITIGO G-TEC s pohonem na zemní plyn.

 

Top