VW Golf Sportsvan

od 2,2 l/100 km
od 106,0 g/km

Síla a suverenita. První dojem je velmi důležitý zejména z toho důvodu, že zapůsobí již po několika málo okamžicích. A to je pro Golf Sportsvan výhodou. Jeho dynamický design s klesající linií střechy a se skloněným zadním oknem na sebe okamžitě přitáhne pozornost. A ještě krásnější na tomto automobilu je, že pod působivým zevnějškem se skrývá atraktivní interiér.

Optimalizovaná aerodynamika, vysoce kvalitní materiály s dokonalým zpracováním a komfortní interiér dodávají novému vozu Golf Sportsvan elegantní vzhled ve sportovním stylu. A abyste se mohli cítit skutečně naprosto spokojeně, můžete Váš Golf Sportsvan vybavit mnoha atraktivními prvky z nabídky výbavy na přání.

Nový Golf Sportsvan nabízí nejen spoustu prostoru pro zavazadla, ale také spoustu místa pro pohodlí. Každá jízda se tak stává příjemným zážitkem. Posunutí přední nápravy dopředu vytvořilo ještě větší prostor pro cestující, a to zejména na zadních místech, kde je citelně více místa pro nohy. Díky mnoha možnostem uložení, četným odkládacím plochám a variabilnímu uspořádání interiéru budete mít dostatek místa pro realizaci jakéhokoli plánu.

Pro riziko ani nebezpečí však v novém modelu Golf Sportsvan žádné místo nenajdete. Postarají se o to inovativní a spolehlivé bezpečnostní systémy. Také proto, abyste se mohli dokonale koncentrovat na dění v dopravě, je vůz vybaven mnoha asistenčními systémy. Zatímco vy sledujete dopravu před vámi, Golf Sportsvan se postará o vše ostatní. 

Kontaktujte nás

Ing. Vojtěch Lechner

Vedoucí prodeje pobočky ČB / Disponent / Prodejce vozů VW

Přemysl Kovář

Vedoucí prodeje pobočky TÁ / Disponent / Prodejce vozů VW

Kontaktní formulář

VW Golf Sportsvan skladem

Nevybrali jste vůz z naší nabídky? Konfigurátor VW

Top