2. jihočeský Kia sraz 2016

Dne 18.6.2016 proběhla dlouhodobě plánovaná akce 2. jihočeský Kia sraz, kterou jsme pro naše zákazníky uspořádali v úzké spolupráci s KIA MOTORS CZECH s.r.o. a dalšími partnery.


Hlavním tahákem této akce byla možnost otestovat kompletní modelovou řadu Kia včetně nejnovějších modelů Kia Sportage nebo Kia Optima. Zajímavým zpestřením byl i model Kia Soul EV, o který měli návštěvnici také velký zájem.

Celý den byl doprovázen bohatým kulturním programem a soutěžemi pro děti i dospělé. Pro ty nejmenší bylo připraveno malování na obličej, skákací hrad a všechny děti mohly pomalovat krásný červený vůz Kia. Dospělí se naopak mohli zapojit do soutěže „Chcete být Kiákem?“ a otestovat tak své znalosti o značce Kia. Odměnou za jejich aktivitu bylo nejen uznání profesionálů, ale také hodnotné ceny. Každý návštěvník se mohl zapojit i do soutěže o nejhezčí vůz srazu.

Velice využívanou aktivitou celého dne byl fotokoutek Kia, ve kterém našli zalíbení všechny věkové kategorie. Velký zájem byl také o herní konzoli nebo auta na dálkové ovládání Monster truck. Odpoledne pak patřilo známému kouzelníkovi Radku Bakaláři, který nechal zmizet stránku z knihy a importoval ji do zamčeného a hlídaného vozu vedle diváků u pódia. Jak se mu toto kouzlo podařilo, nikdo neodhalil, ale rozhodně sklidil velký úspěch. Na Kia srazu nechyběl ani stánek s diagnostikou vozu, kde si mohli návštěvníci nechat odborně zkontrolovat svůj vůz a samozřejmostí bylo i občerstvení.

Na základě úspěšnosti akce a velmi pozitivních ohlasů našich zákazníků již nyní plánujeme další ročník jihočeského Kia srazu.

 

Galerie

Top